VZARI2013(projekty)

VZÁŘÍ – Festival světla a videomappingu Olomouc

V roce 2011 se na kulturním kalendáři České republiky objevil nový festival oslav všech podob světla a iluzí. Oživuje město v době před příchodem podzimu. Jedná se o mezinárodní soutěžní přehlídku určenou pro evropské týmy ve videomappingu a světelné designéry. VZÁŘÍ nabízí prezentaci současných technologií a trendů při tvorbě velkoplošných animací a přibližuje současný světelný design.
www.vzari.cz

 

g-de(projekty)

Galerie dé je projekt kreativního týmu ARTnative, který vznikl ve spolupráci s Dopravním podnikem města Olomouce. Od 23. července 2013 projekt Galerie dé proměnil běžnou tramvaj v pojízdnou výstavní síň. Koncept vychází ze současných trendů, kdy se umění otevírá a hledá si kratší cestu za diváky, které oslovuje v místech jim blízkých. Galerie dé bude dodržovat jízdní řád běžné tramvajové linky a bude tak dostupná všem cestujícím.
www stránky galerie

 

olmiQ-tv(projekty)

V rámci YouTube projektu mapujeme kulturní dění v Olomouci. olmiQ.tv | tvoje meesto přináší také seriál živých koncertů s názvem »Třetí z Jazz Tibet Clubu Olomouc«. Jedná se o živý záznam třetí písně z playlistu vybraných koncertů z tohoto olomouckého hudebního klubu.
www.olmiQ.tv

 

Povídkový film „Bloudím“ – rež. Martin Müller

Obrazové variace na rozpomínání ženy v labyrintu magického města s hudbou Emila Viklického.
Facebook stránky filmu
www.studiovelehrad.cz