Česko svítí modře – Olomouc
Dub201402

Každým rokem na 2. dubna připadá Světový den porozumění autismu. Lidé na celém světě se v tento den sezapojují do osvětové kampaně „Light it up blue“, neboli „Rozsviťme se modře“.

[více…]

Nová Galerie dé se projíždí po olomouckých tramvajových kolejích
Čvc201324

Po olomouckých kolejích poprvé rozjela Galerie dé, nová pojízdná galerie na kolejích. Jedná se o společný projekt ARTnative a Dopravního podniku města Olomouce.

[více…]

Videomapping – představení Škopku
Čvn201327

Ve čtvrtek 27. června 2013 pivovar Starobrno představil nový půllitr „Škopek“. K tomuto slavnostnímu okamžiku jsme vytvořili speciální tematický videomapping, který shrnul příběh Škopku během jedinečné projekce, která završila Starobrněnskou letní noc.

(null)