Projekt olmiQ.tv

Tým internetového projektu olmiQ.tv Vám představuje krátké video portréty sdílených převážně prostřednictvím video portálu YouTube.

Cílem projektu je dynamicky zachytit místa v našem městě, která se jsou součástí života Olomoučanů. Zároveň chceme přiblížit návštěvníkům Olomouce její atmosféru a podpořit tak místní organizace, obchodníky a kulturní instituce s propagací jejich služeb pomocí svižného videa, které dokáže sdělit více informací než psaný text či obyčejné fotografie.

Show Reel

Znáte náš projekt Třetí živě z Jazz Tibet Clubu? Podívejte se na něj zde.

Celý projekt si zakládá na jednoduché dostupnosti videí na počítačích,  tak i v mobilních telefonech. Příspěvky jsou ke zhlédnutí například na portálech youtube.com nebo vimeo.com včetně přidání do vyhledávačů a dresářů na mapy.cz a maps.google.com včetně zaindexování ve vyhledávačích seznam.cz či Gogole.com.

Videa v HD kvalitě lze jednoduše vložit i na Vaše stránky nebo pohodlně zaslat odkaz e‑mailem. Video obsah je v současné době upřednostňován vyhledávači a tyto informace se objevují na lepších pozicích, většinou na první stránce s výsledky vyhledaných odkazů.

olmiQ.tv chce pravidelně přinášet video portréty a reportáže z míst, která stojí za návštěvu a pomocí krátkého filmu je představit jak turistům, tak i místním obyvatelům. Videa lze opatřit titulky pro neslyšící nebo anglickými titulky pro zahraniční turisty a návštěvníky Olomouce.

Nově také nabízíme možnost živého vysílání přímo z vašeho klubu, provozovny nebo společenské události.

Pokud se Vám projekt olmiQ.tv líbí a máte zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat a domluvit se ještě dnes.
Každý měsíc nabízíme jednomu z vás bezplatnou výrobu video portrétu.

 

Projekty ARTnative:

www.olmiQ.tv | www.vzari.cz | www.artnative.cz | www.artnative.cz/galerie-de | www.artnative.cz/lomena-galerie

Zanechte komentář